گروه تلگرامی مهاجرت به کانادا

جهت عضویت لطفا اینجا را کلیک کنید

وکلا و مشاورین مهاجرت کانادا

ICCRC یک نهاد نظارتی ملی است که با نظارت و مشاوره در مورد مهاجرت و شهروندی و مشاوران دانشجویی بین المللی ،
از منافع عمومی حمایت و حمایت می کند.

دستورالعمل فدرال ICCRC از قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان (IRPA) و قانون شهروندی ناشی می شود که به هرکسی که به مشاوره مهاجرت کانادایی یا مشاوره یا نمایندگی شهروندی در کانادا ارائه می دهد ، می پردازد که هزینه یا هر نظر دیگری را برای عضویت در صلاحیت ICCRC فراهم کند. استثنائات اعضاء دارای وضعیت مطلوبی در جامعه حقوقی در کانادا یا Chambre des notaires du Québec هستند.

افرادی که خدمات مهاجرتی و شهروندی کانادایی را در خارج از کشور ارائه می دهند ، حتی اگر در خارج از کانادا نیز باشند ، تحت قانون کانادا قرار دارند.

استاندارد با کلیه نهادهای نظارتی ، ICCRC وظایف خود را توسط:

  • تعیین شرایط ورود به عمل متقاضیان متقاضی ورود به حرفه های تنظیم شده
  • نظارت بر پیشرفت و رفتار حرفه ای آنها
  • مجوز متخصصان
  • دریافت ، تحقیق و رسیدگی به شکایات
  • اجرای یک فرایند انضباطی برای مجازات حرفه ایانی که در رعایت استانداردهای تنظیم کننده عمل نمی کنند.

گروه تلگرام وکلا و مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا

وکیل:

شرح شغل وکالتوکلا نماینده موکلان در دادگاه مدنی یا کیفری هستند و مدارکی برای دفاع از آنها ارائه می دهند.
 آنها همچنین در مورد حقوق یا تعهدات حقوقی خود به موکلان خود مشاوره می دهند و با توجه به شرایط حقوقی
خود بهترین راه را برای پیشبرد آنها راهنمایی می کنند.

منظور از وکالت چیست؟وکیل حرفه ای که در مورد به مشاوره پیشنهاد واجد شرایط است قانون و یا نشان دهنده کسی که در مسائل حقوقی. وکیل همچنین می توانید یک نامیده می شود وکیل ، یک وکیل کنایه آمیز – – یک مشروبی که بدرقه نوشابه آمبولانس، یک مشاور، وکیل مدافع، و یا. … وکالت البته به معنای کسی است که قانون را عملی می کند .

دو نوع اصلی وکلا کدامند؟برخی از حوزه های قضایی دارای دو نوع وکالت ، وکالت و وکالت هستند ، در حالی که برخی دیگر این دو را به هم می زنند . وکیل دادگستری وكیل است كه در جلسات دادگاه عالی تخصص دارد. یک وکیل است وکیل است که آموزش دیده برای آماده سازی موارد و مشاوره در دروس حقوقی و می تواند مردم را در دادگاه های پایین تر را نشان دهد.

عنوان وکیل چیست؟وکالت یا وکیل دادگستری معمولاً در مکالمات روزمره مختص وکالت است . وكیل نام رسمی وكیل در ایالات متحده محسوب می شود. اولین استفاده شناخته شده از اصطلاح وکالت -قانون در سال 1768 بود.