گروه تلگرامی برای اخذ اقامت کانادا

جهت عضویت لطفا اینجا را کلیک کنید

در صورت اقامت دائم چه مدت می توانید از کانادا بمانید؟

به عنوان اقامت دائم ، ممکن است بعد از رسیدن به خارج از کانادا سفر کنید. با این حال ، برای حفظ وضعیت خود به عنوان اقامت دائم ، باید به برخی از تعهدات اقامت خود عمل کنید. برای تحقق این تعهدات اقامت ، شما باید حداقل در مدت 5 سال در 730 روز (2 سال) در کانادا حضور داشته باشید.

منظور از اقامت در کانادا چیست؟
براساس این فرهنگ لغت ، واژه «محل اقامت» به خانه یا محل جسمی كه شخصی در آن زندگی می كند ، اشاره دارد ، اما تعریف قانونی بسیار پیچیده تر است. طبق مالیات بر درآمد کانادا ، اگر هر سال تقویم بیش از 186 روز در کانادا سکونت داشته باشید ، باید مالیات بر درآمد را در کانادا ثبت کنید ، به عنوان “ساکن”.

آیا اقامت دائم کانادا می تواند در خارج از کانادا کار کند؟
اقامت دائم می تواند وضعیت اقامت دائم را در صورت اشتغال به کار خود در خارج از کشور حفظ کند ، با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد: اول ، شما باید یک کارمند تمام وقت در یک تجارت کانادایی یا خدمات عمومی با دفتر مرکزی در کانادا باشید که تکالیف خارج از کشور را کنترل می کند. .

آیا خرید خانه در کانادا اقامت به شما می دهد؟
بسیاری از اتباع خارجی دارای مالکیت تعطیلات یا سرمایه گذاری در کانادا هستند. اما به امید دریافت اقامت دائم قصد خرید آن را نداشته باشید. با این وجود می توانید از کانادا دیدن کرده و در خانه خود با ویزای معتبر معتبر برای مدت زمان محدود ، معمولاً حداکثر 6 ماه در سال زندگی کنید.

آیا می توانم بدون پیشنهاد شغلی به کانادا مهاجرت کنم؟
برخلاف برخی کشورهای خارجی ، برای مهاجرت به کانادا نیازی به پیشنهاد شغلی ندارید. برنامه هایی برای شما در دسترس است که به شما امکان می دهد بدون اجازه قبلی برای کار خود ، برای اقامت دائم در کانادا اقدام کنید. اگر یک کارگر ماهر در نظر بگیرید می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.