گروه های تلگرام مهاجرت و دوستیابی کانادا

جهت عضویت لطفا اینجا را کلیک کنید

چهار قانون مهم برای موفقیت در قرارهای آنلاین و دوست یابی در گروه های کانادا

قانون اول: پشتکار داشته باشید

نا امید نشوید مسلما تجربه قرارهای مختلف بدون اینکه نتیجه ای بگیرید برایتان ناراحت کننده خواهد بود. این را Kimberly Moffit روانشناس می گوید و همچنین معتقد است؛ دریافت نتیجه موفقیت آمیز شاید مستلزم 6 ماه قرارهای پی در پی و تغییر برنامه های روزانه و در نهایت ملاقات افراد مختلف باشد. او می گوید باید به این کار به دید یک شغل موقت یا سرگرمی نگاه کرد و برای آن برنامه ریزی داشت.

قانون دوم: اجازه ندهید انتظارات غیر واقعی ناامیدتان کند

مسلما با وجود افراد زیادی که در گروه های دوست یابی عضو هستند، پیدا کردن فرد مناسب دور از انتظار نیست.
می توانید مشخصات فردی که به دنبال آن هستید چه از لحاظ فیزیکی و چه از نظر اخلاقی تهیه کنید و سعی در محدود کردن آن داشته باشید زیرا پافشاری بیش از حد برای دستیابی به تمام مشخصات یافتن فرد مورد نظر را غیر ممکن خواهد ساخت.

قانون سوم: سعی کنید بهترین و مناسب ترین سایت را انتخاب کنید

تنوع ممکن است شما را سردرگم و در انتخاب دچار مشکل کند. پس سعی کنید دایره انتخاب خود را محدود کرده و در نهایت یک سایت دوست یابی را انتخاب کنید.

قانون چهارم: حالت آفلاین را هم امتحان کنید

این تصور الزما درست نیست که هر چقدر از لحاظ مجازی با فردی هماهنگ باشید احتمال اینکه او فرد مورد نظر شما در زندگی باشد بیشتر است!

بلکه باید با ملاقات شخص مورد نظر فرصت یک انتخاب درست را به خود بدهید. طبق آمار منتشر شده در سال 2013 یک سوم افرادی که بصورت آنلاین قرارهای مجازی داشتند قرارهای واقعی را با افرادی که در سایتهای دوست یابی در ارتباط بودند را تجربه نکردند.

در پایان اگر برای امتحان ملاقات های آنلاین آماده هستید سه نکته زیر به شما کمک خواهد کرد که خود را بهتر معرفی کنید:

  • عکسی جدید از خودتان را در پروفایلتان قرار دهید.
  • در بیان نوع رابطه ای که جستجو می کنید صادق باشید.
  • علایق خود را صراحتا مشخص کنید.