تلگرام مهاجرت به کانادا

بیش از 100 برنامه مهاجرت کانادایی برای افرادی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند در دسترس است. روش ارزیابی جامع ما در تلگرام و سایت صلاحیت شما را در همه گروه ها ارزیابی می کند. تضمین انتخاب دسته مهاجرت در کانادا که به بهترین وجه برای شرایط شما مناسب است می تواند نگران کننده باشد. فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید تا صلاحیت های شما در برابر همه جریان های مهاجرت کانادا ارزیابی شود. یا در گروه تلگرام عضو شوید و از تجربیات دیگران استفاده کنید.

لینک تلگرام ایرانیان کانادا

جهت عضویت در گروه لطفا اینجا را کلیک کید

چگونه می توانم به کانادا مهاجرت کنم؟

بخش مهاجرت ما به کانادا دارای سه دسته اصلی برنامه است که باید در نظر بگیرید:

 • اقامت دائم :  برنامه های مهاجرت طولانی مدت ، از جمله برنامه های اقتصادی (شامل  ورود به ورودی اکسپرس ) و  حمایت مالی خانواده .
 • مجوزهای کاری :  برنامه هایی که به شما امکان می دهند برای مدت محدودی در کانادا کار کنید.
 • مجوزهای تحصیل :  اجازه تحصیل در موسسات تأیید شده ، با امکان کار در طول و بعد از تحصیل و گزینه های انتقال به اقامت دائم.

اگر هیچ یک از موقعیت های ذکر شده برای شما صدق نمی کند ، ممکن است هنوز واجد شرایط مهاجرت به کانادا باشید. 
طیف وسیعی از گزینه های ذکر شده در زیر را بررسی کنید تا دریابید که کدام مسیر ممکن است برای شما مناسب باشد
و از مشاوره دفتر ما برای بررسی صلاحیت خود استفاده کنید.

مهاجرت به کانادا

مسیر تابعیت کانادا با دستیابی به وضعیت اقامت دائم کانادا آغاز می شود. مشابه “کارت سبز” در ایالات متحده ، کارت اقامت دائم کانادا شما را قادر به کار و زندگی در کانادا خواهد کرد. بهترین راه تعیین صلاحیت اقامت دائم کانادا از طریق یکی از برنامه های مهاجرت بسیاری در کانادا ، پر کردن فرم ارزیابی ما است. تیم مهاجرت ما در کانادا ارزیابی شما را با دقت بررسی کرده و طی 24 ساعت به شما باز می گردند.

دولت فدرال کانادا اختیار انتخاب را به هر استان می دهد که مهمترین آنها نمونه ای از برنامه های انتخاباتی استان است. با این حال ، سطح استقلال قابل قبول به کبک بی نظیر است. برنامه های مهاجرت کبک معمولاً معیارهای انتخاب متفاوتی دارند که بر اساس منحصر به فرد بودن فرهنگی کبک است. با وجود اختیارات انتخابی که استانها در اختیار دارند ، کلیه تصمیمات نهایی مهاجرت کانادا تحت صلاحیت فدرال است.

ایا میدانید ؟

تجربه کار و تحصیل در کانادا می تواند در مورد واجد شرایط بودن برای اقامت دائم کانادا اعمال شود. در حقیقت ، پیدا کردن شغل در کانادا شانس واجد شرایط بودن برای مهاجرت کانادا را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از پیشنهاد شغلی خود در کانادا برای واجد شرایط بودن برای مهاجرت کانادا ، یا با اکتشاف دسته بندی های کلی مهاجرت کانادا که در زیر ذکر شده است با ما تماس بگیرید

وضعیت دائم – دسته بندی های مهاجرت به کانادا:

 • کارگر ماهر فدرال
 • برنامه نامزدهای استانی
 • کلاس تجربه کانادا
 • کلاس معاملات تجاری ماهر
 • کلاس خانواده
 • سرمایه گذار تجارت
 • کارآفرین تجارت
 • مشاغل خود اشتغالی
 • مهاجرت کبک

وضعیت موقت در کانادا:

 • اجازه کار

* توجه داشته باشید که راه های دیگری برای ورود به کانادا به عنوان اتباع خارجی وجود دارد که نیازی به دریافت ویزای اقامت دائم کانادا ندارد ، از جمله با استفاده از اجازه کار ، ویزاهای بازدید کننده و مجوز تحصیل.

چه کسی می تواند به کانادا مهاجرت کند؟

اگرچه کانادا سالانه بالغ بر 250،000 مهاجر جدید را می پذیرد ، همه مهاجران باید شرایط ورودی خاصی را رعایت کنند. مهاجرت به کانادا با درخواست اقامت دائم شروع می شود. قوانین مهاجرت کانادا برنامه های ویزای اقامت دائم را در چهار دسته اصلی در نظر می گیرد. شرایط مختلفی وجود دارد که مجاز به اقامت در کانادا در زیر هر یک از این دسته ها هستند.

چهار دسته اصلی مهاجران به کانادا عبارتند از: اعضای کلاس خانواده (افراد نزدیک به افراد مقیم کانادا که در کانادا زندگی می کنند) ، مهاجران اقتصادی (کلاس تجربه کانادایی ، کارگران ماهر و افراد تجار) ، متقاضیان انسان دوستانه و دلسوز (افرادی که به عنوان مهاجر پذیرفته می شوند برای دلایل بشردوستانه یا دلسوزانه) و پناهندگان (افرادی که در حال فرار از آزار و شکنجه ، شکنجه یا مجازات ظالمانه و غیرمعمول هستند).

کلاس خانواده

کلاس خانواده برای مهاجران دارای اقوام نزدیک در کانادا است که قول داده اند کمک های مالی ارائه دهند. اگر شما شهروند کانادایی یا اقامت دائم کانادا هستید ، می توانید همسر خود ، همسر شریک زندگی زناشویی یا قانون مشترک ، فرزند وابسته (از جمله فرزند فرزند خوانده) یا سایر اقوام واجد شرایط خود را برای تبدیل شدن به اقامت دائم تحت کلاس خانواده حمایت مالی کنید.

مهاجران اقتصادی

مهاجران اقتصادی شامل کارگران ماهر ، افراد دارای تجربه در کانادا و افراد واجد شرایط در یکی از دسته های تجاری می باشند. از سال 2015 ، مهاجرت ، پناهندگان و تابعیت کانادا (IRCC) سیستم الکترونیکی به نام Express Entry را برای مدیریت برنامه های مربوط به اقامت دائم تحت برخی برنامه های اقتصادی ارائه می دهد.

1. کلاس کارگر ماهر

برنامه تجاری ماهر فدرال برای افرادی است که می خواهند به دلیل داشتن مجوز و داشتن تجربه کاری در یک تجارت تخصصی ماهر ، اقامت دائم شوند. متقاضیان برنامه ماهر کارگر فدرال به دلیل اقامت دائم در کانادا و شرکت در اقتصاد واجد شرایط به عنوان اقامتگاه دائم هستند. طبقه کارگر ماهر شامل کارگران و افرادی است که مهارت های شغلی ، تحصیلی و تجربه ای دارند که در بازار کار کانادا مطلوب تلقی می شوند.

2. کلاس تجربه کانادا

دسته کلاس Experience Class برای مهاجران که قبلاً در کانادا حضور دارند و در حال حاضر دارای وضعیت موقت هستند اما می خواهند برای اقامت دائم درخواست کنند. مهاجرانی که مدتی در کانادا زندگی کرده اند ، از جمله کارگران خارجی موقت یا دانشجویان خارجی ، و از توانایی های خوب انگلیسی و / یا زبان فرانسه ، که کارگر ماهر هستند ، و به زندگی در کانادا تعدیل شده اند ، ممکن است واجد شرایط اقامت دائم شوند. تحت کلاس تجربه کانادا.

3. کلاس تجاری

دسته بندی های تجاری مانند کارآفرینان ، مهاجران خود اشتغالی و سرمایه گذاران برای مهاجران هستند که در کانادا بودجه ، مهارت و تجربه لازم جهت انجام کار را دارند.

متقاضیان انسان دوستانه و دلسوز

متقاضیان دلسوز کسانی هستند که ممکن است به طور عادی واجد شرایط اقامت دائم کانادا نباشند اما ممکن است بتوانند به دلایل انسان دوستانه یا دلسوز اقدام کنند. این موارد استثنایی است که به صورت موردی ارزیابی می شوند. برخی از فاکتورهای رایج در نظر گرفته شده عبارتند از:

 • اسکان در کانادا ،
 • ارتباط خانوادگی،
 • بهترین علاقه کودکان و
 • عواقب عدم ارائه درخواست.

کلاس پناهن دگان

کلاس پناهندگان برای مهاجران که نیاز به حمایت دارند و قادر به بازگشت و بازگشت به کشور خود نیستند و می خواهند در کانادا ساکن شوند. شهروندان کانادا و اقامت دائم می توانند از افراد خارج از کشور که واجد شرایط ورود به کانادا به عنوان پناهنده هستند ، حمایت مالی کنند.

چه کسی نمی تواند به کانادا مهاجرت کند؟

طبق قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان کانادا ( IRPA ) ، برخی از افراد به عنوان “غیرقابل قبول” شناخته می شوند و اجازه ندارند به کانادا بیایند.

به دلایل مختلف ، شما می توانید غیرقابل قبول تلقی شوید ، ویزا را رد کنید یا از ورود به کانادا تحت IRPA خودداری کنید.

 •    نگرانی های امنیتی
 •    نقض حقوق بشر یا بین المللی
 •    جرم و جنایت
 •    جرم سازمان یافته
 •    زمینه های بهداشتی
 •    دلایل مالی
 •    ارائه اطلاعات نادرست
 •    عدم رعایت  IRPA یا
 •    داشتن یک عضو غیرقابل قبول خانواده

در بیشتر موارد ، افرادی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند باید قبل از مراجعه به کانادا درخواست ویزای اقامت دائم دهند. درخواست ها می توانند از طریق نامه یا به صورت حضوری به سفارت ، کنسولگری یا کمیسیون عالی کانادا در خارج از کشور ارسال شوند. این درخواست ها را می توان در حالی که در کانادا زندگی می کنید توسط متقاضیان پناهندگی ، سرپرستان خانگی ، همسران یا شرکای متبوع شهروندان کانادایی یا ساکنین دائم و سایر افرادی که دلایل انسان دوستانه یا دلسوزانه دارند در کانادا باشند.