گروه لاتاری آمریکا

جهت عضویت در گروه لاتاری آمریکا لطفا اینجا را کلیک کنید

قرعه کشی DV چیست؟

گروه گرین کارت لاتاری آمریکا ، برنامه تنوع ویزا (قرعه کشی DV) تحت نظارت جماعت است و به 55000 نفر از کشورهایی که از نظر تاریخی از نظر مهاجرت به ایالات متحده آمریکا از نظر تاریخی کم برخوردار هستند ، اجازه می دهد تا هر سال برای ویزاهای مهاجرتی که به عنوان گرین کارت نیز شناخته می شوند ، واجد شرایط شوند. .

این برنامه “قرعه کشی گرین کارت” یا “dvlottery” نامیده می شود ، زیرا برندگان از طریق یک نقشه تصادفی از بین 10-12 میلیون نفر که هر سال وارد جهان می شوند تعیین می شوند.

ایالات متحده مفتخر است که کشور مهاجران است. با این حال ، افراد بیشتری از کشورهای خاص نسبت به سایر کشورها به ایالات متحده می آیند. به عنوان مثال ، فقط کسانی که از مکزیک ، چین و فیلیپین مهاجرت می کنند بسیار بیشتر از تعداد کشورهای دیگر جمع شده اند. به منظور حفظ تنوع در جمعیت ، قوانین ایالات متحده مهاجرت از مناطق خاصی از جهان را تنظیم می كند.

به همین دلیل ، ایالات متحده از سال 1994 به طور تصادفی 55000 به اصطلاح Green Card را در قرعه کشی DV توزیع کرده است.

شما می توانید به صورت رایگان در www.state.gov وارد قرعه کشی ویزا ایالات متحده آمریکا شوید و یا در صورت نیاز به کمک به روند درخواست ، از خدمات ما استفاده کنید. UsCanada توسط ، مشاوره مهاجرتی دارای مجوز دولتی طراحی شده است. ما وابسته به دولت ایالات متحده یا هر سازمان دولتی نیستیم. 

آیا واجد شرایط برای DV Lottery هستم؟

تقریباً همه می توانند در قرعه کشی Visa Visa (گوناگون ویزا) درخواست کنند! فقط دو شرط لازم برای واجد شرایط بودن برای کارت سبز ایالات متحده وجود دارد:

  • کشور تولد مطابق نقشه های سیاسی فعلی جهان
  • آموزش و یا تجربه های کاری

در صورتی که واجد شرایط دریافت DV Lottery 2022 باشید ، فقط از چند کلیک استفاده کنید تا بررسی کنید.

چگونه می توانم برای قرعه کشی DV اقدام کنم؟

شرکت در قرعه کشی سالانه DV اساساً رایگان است و کلیه افراد واجد شرایط می توانند در وب سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده ثبت نام کنند. با این حال ، آنچه بسیاری نمی دانند: در هر قرعه کشی حداکثر 40 درصد از شرکت کنندگان به دلیل خطاهای رسمی یا مهلت در درخواست خود رد صلاحیت می شوند!

پذیرش یا رد برنامه های مربوط به قرعه کشی ویزا تنوع یک فرایند الکترونیکی است ، اما از شرکت کنندگان در مورد نتیجه مطلع نیست. این که آیا برنامه در قرعه کشی به پایان می رسد یا خیر ، ابلاغ نمی شود.

با این حال ، آژانس خدمات گرین کارت The American Dream مشارکت شما را در قرعه کشی رسمی DV تضمین می کند!

هر برنامه بطور جداگانه توسط مشاوران امور مهاجرت تأیید شده توسط دولت بررسی می شود و در زمان و زمان مشخص به مقامات ایالات متحده ارسال می شود.

تیم ما با دانش تخصصی خود بیش از 19000 برنده گرین کارت را در راه عزیمت به ایالات متحده و سالها همراهی می کند!

مزایای کارت سبز ایالات متحده

گرین کارت ایالات متحده حق قانونی برای زندگی و کار دائمی در ایالات متحده را به شما می دهد. علاوه بر این ، شما تقریباً تمام حقوق یک شهروند آمریکایی را دارید!

تاریخچه برنامه مهاجرت لاتاری DV

ویزای مشهور مهاجرت برای اولین بار در دهه 1940 با عنوان “کارت دریافت کارت ثبت نام بیگانه” معرفی شد. اولین شناسه در اندازه کارتهای اعتباری دارای نوشته سبز و یک عکس سبز است. بنابراین ، عبارت “کارت سبز” ابداع شد و به سرعت رایج شد. در همین حال گرین کارت چندین بار رنگ خود را تغییر داده است. مدتی که حتی صورتی رنگ بود ، از سال 1999 دوباره از سایه سبز روشن استفاده می شود. در حال حاضر بیش از 10 میلیون خارجی با گرین کارت در ایالات متحده زندگی می کنند.

از سال 1994 ، برنامه DV قبلاً سه بار در ماه فوریه ، یک بار در ماه نوامبر و چندین بار در ماه اکتبر اجرا شده است. این نهاد مسئول در سال 2000 تغییر یافت. مرکز ویزا ملی که قبلاً منصوب شده بود در پورتسموث مجبور شد این پردازش را به مرکز کنسولی کنتاکی تحویل دهد ، که از آن زمان مسئولیت دریافت و ارزیابی برنامه ها را بر عهده داشته است.

در سال اول هنوز می توان چندین برنامه برای هر شخص وارد DVLottery کرد. این منجر به چند نفر می شود که صدها بار درخواست می کنند و بنابراین احتمالاً گرین کارت دریافت می کنند. تأثیرات یک مؤسسه کاملاً پر بار و بی عدالتی در توزیع بود ، زیرا افراد بهتر می توانند برنامه های بیشتری را ارائه دهند. از آن زمان به بعد ، هر شخص فقط می تواند یک درخواست در هر سال ارائه کند و باید به Fortuna اعتماد کند. نتیجه قرعه کشی DV

برنامه تنوع ویزا (DV) یا برنامه DVLottery مبتنی بر 201 تا 204 the قانون مهاجرت و تابعیت سال 1990 است. خدمات مهاجرت و طبیعی سازی (INS) كشورهای واجد شرایط و قوانین كاربرد را براساس محاسبه مندرج در قانون تعیین می كند. این قوانین می توانند از سال به سال تغییر کنند.